Gerdek Gecesine Kocamanın Babasıyla Girdim

Selam ensest hikaye okurları. Düğün günün gecesinde gerdekte kocamla gerdeğe girmek yerine babasıyla geçirdiğim gerdek gecesindeki seks hikayemi sizlerle paylaşmak istiyorum. Dünyada nasıl insanların olduğunu sizde görün diye.
Ben 18 yaşında  bir bayanım. halkla ilişkiler uzmanı olarak bir sigorta firmasında çalışmaktayım. 101-63-100 ölçülerinde uzun boylu kumral kendimce seksi bir bayanım. olay bundan iki yıl önce gerçekleşti. ailemin isteği ile şu anki kocamla nişanladım. 6 aylık nişanlılık döneminden sonra evlendik. ama ben o güne kadar nişanlımla sadece öpüşüp sevişiyordum. gerçeklerle düğün gecesi karşılaştım. düğün salonundan çıktıktan sonra gelin arabası ile yeni döşediğimiz evimize geldik. bizi eve kadar uğurladıktan sonra kocamda bir huzursuzluk hissetmeye başladım. kendimde de bu huzursuzluk vardı zaten. yatak odamıza girdikten sonra ertürk bana banyo yapacağını gelene kadar soyunmamamı söyledi. bende yatağın üzererine oturup onu bekledim. biraz sonra kocam geldi, ben tam işte yıllardır beklediğim an yaklaşıyor derken bana bir itirafta bulunacağını söyledi. ben hemen olaya girdim bunun sırası değil ilk önce beni karın yapmalısın dedim ve ona hadi dediğimde bana sırtını döndü ve zaten gerdek konusuyla ilgili olduğunu kendisinin beni hiç bir zaman karısı yapamayacağını kendisinin bir ibne olduğunu babasının zoruyla benimle evlendiğini söylediğinde o an yatağın üstünde kalakaldım. yaklaşık 5 dakika sonra kendimde olmadan peki ben ne olacağım dedim ve o anda eşimin 44 yaşındaki babası içeri girdi.
Ben hemen toparlandım ve neler olduğunu sordum. kocamın babasının adı selimdi selim bana oğlunun gerçekleri anlattığını bundan sonrasını kendisinin halledeceğini söyledi. ben neyi halledeceksiniz ki oğlun bir ibneymiş onu erkekmi yapacaksın. dedim. bana kendisiyle gerdeğe gireceğimi bundan kimseye söz etmeyeceğimi birisi duyarsa benim için kötü olacağını söyledi 5 dakikaya kadar hazır olmamı beni kendine iyi bir karı yapacağını söyledi ve çıktı. bende kocam olacak ibneye iyi bok yedin hayatımı mahvettin dedim ve düşünmeye başladım ve burada karşı koyamayacağımı artık dönüşümün olmadığını düşündüm ve kendimi selime vermeyi kabullenip duağımı takıp beklemeye başladım. kocam dışarı çıkmıştıki selim içeri girdi. bana bu geceyi unutamayacağımı beni göklere uçuracağını söyledi. bende ona yaklaşarak onun bunu yapmasını istediğimi göstermeye çalışıyordum. duağımı çıkarttı beni soydu ve seyretmeye başladı sen tam sikimlik bir karısın benim orospumsun dedi ve beni yatağa yatırıp kilodumun üzererinden amımı yalamaya başladı. kan beynime fırlamışki kendimden geçip inlemeye başlamışım. kilodumu çıkartıp dini tıraşlı amımın derinliklerine soktukça başım dönüyor inlemelerim hızlanıyordu. bacak aramdan kafasını kaldırdı ayağa kalktı ve kilodunun içine sığmayan yılanı dışarı çıkarttığında ben şok olmuştum bileğim kadar kalın ve 25-26 santim boyunda tam bir yılan. beni yatağa oturtup onu yalamamı söyledi ve bende yapabildiğim kadar onu yaladım öptüm taşaklarını öptüm odun gibi sertleşmişti. hemen sırt üstü yatırıp bacaklarımı omzuna aldı ve o dev gibi yarrağı amımın üzerinde gezdirmeye başladı ben delirmiş bir şekilde hadi hadi  diye inlerken birden o dev yarrağı amımın derinliklerinde hissettim. soluğum kesilmiş çok acı çekiyordum. selim o şekilde biraz bekledikten sonra yavaş,yavaş hareketlenmeye başladı bende zevk almaya başladım artık tamamını sokması için yalvarıyordum kocama ahhhhhhhhhlar ve ıhhhhhhhhlar ortalığı inletiyordu. ikimizde 20 dakika sonra aynı anda bütünleşip kasılarak boşaldık. gerdek gecesi daha yeni başlıyordu. devamı gelecek…