Üvey Kızımda Beni Arzuluyormuş

Selam Ensest Hikayeler Okurları. Karımla boşandıktan sonra aradan geçen yıllar beni dahada azdırmıştı ve artık evlendirme programlarına bile çıkmayı düşünüyordum ama karımla boşanma nedenimiz onu aldatmam olduğu için açıkçası evlendirme programlarına çıkmaya da korkuyordum. Ben programdayken telefonla falan bağlanırsa ve olan biteni anlatırsa bırakın proğramdan birini bulmayı gerçek hayatta da kimseyi bulamazdım, karım beni herkese tanıtırdı. O yüzden evlendirme programlarında aklım kalsada ben normal yollarla birini aramaya başladım.
Evlenmek istediğimi önce eşime dostuma söyledim. Bir tane kızım olduğundan ve annesiyle kaldığıdan dolayı kızım ve karım hariç tüm yakınlarıma birini aradığımı söyleyince sağ olsunlar yana döne bana eş aradılar. Aradıkları eşi iki ay sonra falan buldular ama memleketten biri olduğunu söylediler. Ben 30 yılı aşkın bir süredir memlekette değilim, aynı aklım erdi ereli İzmir’de yaşıyorum. Madem kısmet var dedik ve bir kaç arkadaşımı da yanıma alarak, yani aile dostumu, o hanımı bana bulanlar da yanıma alarak memlekete gittik. Yaklaşık 10 saat kadar sonra otobüsten indiğmizde kalbim güm güm atıyordu. Hemen bir taksiye atladık ve eş adayının evine geçtik. Yalan yok hem korkuyordum hemde heyecandan bacaklarım tir tir titriyordu. Ara ara bana eski karımla neden boşandığımı sorarsa ne derim diyede düşünmüyor değildim. Tüm korkularım ve heyecanım ile sonunda eş adayımın evine vardığımda gözüme ilk çarpan kendisi değilde henüz 20 yaşlarında ki kızı olmuştu.
Bu arada söylememe gerek kalmadı sanırım, bana buldukları kadın benden en az 7-8 yaş kadar büyüktü. Büyük olmasına büyük ama yalan yok gerçekten güzel kadındı, tabi kızı ondan daha güzel ve çekici duruyordu. Bizi içeri davet ettiklerinde yanlışlıkla teşekkür ederim abla diyecektim neredeyse, bunun nedeni o an kızını düşüyor olmamdı. Aslına bakarsanız annesinin yerine kızına talip olsam daha yerinde olurdu benim için :). İçeri girdiğimizde önce oturduk ve birer kahve içtik, beraber bir süre sohbet ettikten sonra aile dostlarımız bizi yalnız bırakarak dışarı çıktılar, bizde o arada Cevher haımla, yani eş adayımla konuşup, sohbet etmeye başladık. Daha ilk dakikalarda sohbetini çok sevmiştim. Hanım hanımcık bir kadındı, yaşına göre çok daha genç ve hareketliydi. Yüzünde ki kızarıklıklardanda anladığım kadarıyla en az benim kadar heyecanlıydı. Biz bir süre oturup konuştuktan sonra evlenmeye karar verdik. O da kocasından boşanmıştı ama neden boşadığını sormadım, benim neden boşandığımı sormasın diye.
Görüşmemiz bittiğinde, evlenmeye karar verdiğimizde tabi öncesinde bir ay kadar telefonla görüşmenin daha iyi olacağını, birbirimizi tanımak adına daha iyi mantıklı olacağını düşündük ve her ne kadar evliliği ikimizde onaylasakta bir ay arkadaşlık yapmaya karar verdik. Ben o bir ayı sizlere hızlandırılmış bir şekilde anlatmak istiyorum. Bir ay içerisinde sık sık telefonla konuştuk, sık sık mesajlaştık. Yalnız her mesaj atarken yalan söylemeyeceğim aklımda kızı vardı. Çok cilveli, çok işveli bir kızdı Gülsüm. Aklımı başımdan alması için bir kaç dakika görmem yetmişti. Ara ara içimden onunla ilişkiye girmek için bir şans yakalayabilirmiyim acaba düşünüyordum. Hem annesini hemde kızını idare edebilirsem çok iyi olur diyordum kendi kendime. Bu tür fantaziler aklıma gelmiyordu desem yalan söylemiş olurum ve ne ben sizleri tanıyorum nede sizler beni, o nedenle yalan söylememi gerektirecek bir durum yok. Sonunda bir ay geçtiğinde artık düğün hazırlıklarına başlamıştık.
Bir ay sonraya gün aldık ama evlenmeye karar verdiğimiz hafta içi ikahlanarak Gülsüm ve Cevher’i yanıma getirdim. Bir hafta düğünsüz ama nikahlı yaşayıp ardından evlenecektik. Ne olduysa o bir hafta içerisinde oldu. Tamam ben çok sık Gülsüm’le ilişki düşünüyor, Cevher ile sex yaparken sürekli Gülsüm’ü siktiğmi hayal ediyordum ama kızın böylesine masum görünüşlü ama bir o kadar da azgın olabileceğini hiç tamin etmiyordum. Benimle beraber yaşamaya başladıklarında odalardan birini Gülsüm’e hazırladık. Daha hazırlık sırasında Cevher görmeden defalarca kez Gülsüm’ün iç çamaşırlarını gördüm, elime aldım ve toplama bahanesiyle dolabına falan sokuşturdum. Bunları hep Gülsüm görüyordu ama gülümsemekten başka bir tepki vermiyordu. Sonunda bu davranışları yüzünden artık bende de sabır kalmamıştı. Bana taşındıklarının 4’üncü günü bizim burada pazar olduğu için Cevher’e pazar parası vererek alışveriş yapması için ve biraz etrafta dolaşıp buralara alışması için pazara gönderdim.
Yani benim göndermeme gerekte kalmamıştı gerçi, kendi dışarı çıkp etrafı tanımak için can atıyordu. Hazır o gün pazar olduğu için evden çıkmış, bizide Gülsüm ile baş başa bırakmıştı. Daha annesi evden çıkmadan Gülsüm’ün bir hazırlık içerisinde olduğunu fark ettim. Yani kendine kıyafetler falan hazırlıyordu, annesi dışarı çıkarken bende kapıya yöneldiğimde ve odasının önünden geçtiğimde fark etmiştim. Cevher çıkar çıkmaz Gülsüm’de odasından çıkıp yanıma geldi ve duş alacağını söyleyerek banyoya girdi. İçten içe kapının deliğinden falan bakmak için kendimi zor tutuyordum. Gülsüm banyodan çıkana kadar kendimi tuttum diyemem, bir kaç dakika sonra daha fazla bekleyemedim ve kapının deliğinden üvey kızımı gözetlemeye başladım. Karşımda çırılçıplak duruyordu ve sürekli banyoda onunla ilgili fantaziler kurmama neden oluyordu. Kendi kendime o kapının deliğinden bakarken üvey kızımla banyoda sex yapmanın ne derece zevk verici olduğunu düşünüp sikimi avuçlayarak pantolonumun üzerinden adeta 31 çekiyordum.
Bir ara kendimi öyle kaybettim ki delikten bakmayı bıraktım, kapının önünde doğrularak banyoda kızımla sex yaptığımı hayal edip gözlerimi kattım ve sikimi dışarı çıkarttım. Artık resmen üvey kızım Gülsüm’ü düşünerek 31 çekiyordum ve öyle böyle değil, kapının önünde resmen şak şak yankılar çıkartarak 31 çekiyordum. Ben boşalmadan üvey kızım banyodan çıkmaz diye hesap ediyor, rahat rahat takılıyordum ama boşalmak üzereyken birden banyonun kapısı açılında elimde sikim, Gülsüm ile göz göze geldim. Hemen ellerimle sikimi kapatıp yatak odasına kaçtım ama tabi kaçsamda Gülsüm göreceğini görmüştü. Yatak odasına girdiğimde aklıma gelen ilk şey olan biteni Cevher’in öğreneceğiydi ve daha düğün oladan yine terk edileceğimdi. Bir kaç dakika bu paranoya ile vakit geçirdikten sonra birden yatak odasının kapısı aralandı ve Gülsüm içeri girerek hiç birşey söylemeden yanıma gelip yatağın üzerine oturdu.
Altında diz kapaklarının üzerinde bir etek vardı, üzerinde askılı bir bluz ama sütyeni olduuğu için memeleri görünmüyordu. Eteğinin altında külot olmadığını yanımdan kalktığında fark ettim. Bir kaç saniye yanımda oturduktan sonra “korkma anneme söylemeyeceğim” dedi ve “içecek birşeyler ister misin, ben kendime bi bardak su alıp geleceğim” diyerek yatak odasınan çıkmak üzere kapıya yöneldi. Annesine söylemeyeceğini söyledikten sonra hiç birşey olmamış gibi davranıyordu ama ayağa kalkıpta kapıya yönelince eteğinin götünün arasına girdiğini fark ettim ve işte o an külotunun olmadığını anladım. Kapıdan çıkarken sanki arkasından bakıp bakmadığımı kontrol etmek için duraksayrak başını bana doğru çevirdi. Gözlerimi götüne dikmiş külotsuz halini izliyordum ki göz göze kalakaldık. Dışarı çıkmadan önce attığı gülümseme şuan bile aklımda inanır mısınız. O gülümsemeden dolayı anladım zaten külotsuz üvey kızım Gülsüm’ün beni azdırmak için bunları yaptığını.
Gülsüm çıkar çıkmaz bende peşinden gittim ve mutfakta kendine musluktan su doldururken yanına yanaştım. Arkasında duruyordum tam, elimi uzatıp avuçlamak için yeterli cesaretim yoktu ama Gülsüm bunu anlamış olacak ki yavaş yavaş yanaşarak götünü elimin üzerine getirdi. Biraz önce üvey kızımın külotsuz olduğunu gözlerimle fark etmiştim ama o an sanki külotsuz olduğunu elimle doğruluyordum. Bir iki defa sağa sola sallandıktan sonra kısık bir sesle “annem gelmeden birşeyler yapacak mıyız” diye sordu. Gülsüm gerçekten göründüğü gibi masum değil, aksine baştan çıkartıcı biriydi. Bu teklifi yaptıktan sonra hiç beklemeden kucağıma aldığım gibi yatak odasına götürdüm ve yatağa yatırarak “üzerindekileri çıkart” deyip dış kapıyı kilitlemek üzere koşa koşa gidip odaya döndüm. Geldiğimde üvey kızım Gülsüm’ün üzerinde sadece sütyen kalmıştı. Onuda yatağa, yanına yatınca ben çıkarttım ve yaptığım ilk şey o tam avcuma oturan tombul memelerini avuçlamak oldu.
Ben sıktıkça o inliyor, daha fazlası için elini sikimin üzerine atarak sıkıp kendine doğru çekiştiriyordu. Bir iki dakika göğüslerini avuçlayıp göğüs uçlarını ısırdıktan, emdikten sonra bende son sürat üzerimdekileri çıkarttım ve çırılçıplak yanına uzandım. Yan yana yatarken ilk hamleyi Gülsüm yaptı ve beni yatağa yatırıp üzerime çıkarak sikimi amının dudaklarının arasına aldı. İçine almadan önce dudaklarının arasında ileri geri yaparak beni zevkten çıldırttı. Çıldırdığım o sıralar öyle zevk suyu boşaltıyordum ki, hem sikim hemde üvey kızımın amı sırılsıklam olmuştu. Zaten ıslanan sadece ben değildim, Gülsüm’de aynı şekilde resmen akıyordu. Son derece kaygandık ikimizde. Gülsüm son bir kaç sürtünmenin ardından elini arkasına dolandırdı ve hafif üzerimden kalkarak sikimi eline alıp üzerine oturmaya başladı. Yavaş yavaş oturup hepsini aldığında üzerime uzanıp sıkı sıkı sarılarak kalçasını bir aşağı bir yukarı kaldırmaya, bir nevi kendini siktirmeye başladı.
Gerçekten yetenekli oluşu dikkatimi çekiyor, sürekli dilimin ucuna “daha önce çok sikiştin herhalde” diye sormak geliyordu. Kendimi tuttum, daha fazla derinlerine girmeden, yani konuyu derinlere çekmeden üvey kızımın amını dakikalarca siktim. Tabi annesi gelene kadar girdiğimiz tek pozisyonu bu zannetmeyin. Üzerimde zıplaya zıplaya amını siktirdikten sonra sikimi amından çıkarttı ve “beni altına alsana baba” deyip benim sırtüstü yattığım yere o yüzüstü yatıp üzerine çıkmamı söyledi. Bacaklarını hafif araladığında kalçasınıda yukarı kaldırınca üvey kızımın yeni traşlanmış amı önümde beliriverdi. İçine girmem çok zor olmadı, aletimin boyu çok fazla büyük olmamasına rağmen o pozisyonda gayet rahat bir şekilde amını sikebiliyor, inim inim inleterek üvey kızımı mutlu edebilyordum. Kucakda sikiş sonrasında altıma alıp inletmemde hemen hemen onbeş dakika kadar sürmüştür diyebilirim. İşimiz bittiğinde kızım yüzüstü uzanmış bir halde, yatağı çarşafı avuç içiyle sıka sıka orgazm olmaya başladı.
Onun titreye titreye ve yüksek sesle bağırmamak için başını yatağa gömüp kendinden geçmesine öylece seyirci kaldım, inanın o halini izlerken içine girmek yerine sadece izlemekten bile neredeyse üvey kızımın içine boşalacaktım. Orgazmı bittiğinde halsiz bir şekilde altıma yatınca bir iki dakika daha siktim ve boşalmak üzere içinden çıkıp sırtına işer gibi tazyikle boşalmaya başladım. Annesi gelmeden hem Gülsüm, hemde ben duş alıp temizlendik. Düğün günü gelene kadar her fırsatta, mümkün olan her yerde üvey kızımla sex yaptım ve her defasında hem onu hemde kendimi tatmin ettim. Düğünden sonra zaten kızım artık sikiş istediğinde külotsuz bir şekilde evde dolaşıp beni azdırıyor ve istediğini de bir şekilde elde ediyor. Tabi üvey kızımı sikiyorum diye annesini ihmal ettiğimi zannetmeyin. Bu muhteşem baba kız seksinin devam etmesi için kesinlikle Cevher’i de mutlu etmem şart. Bunu bildiğim için şuana kadar her hangi bir sorun yaşamadık :).
Uzun süredir hemen hemen her gün evde külotsuz dolaşan üvey kızım Gülsüm ile, annesinden daha uyumlu bir cinsel hayatımız var. Cevher’de güzel kadın, alımlı ve yatakta gerçekten son derece zevk verici bir kadın ama kızının yerini tutmuyor tabi. Yalnız zaman zaman yakalanma korkusu içimi kaplıyor ve yakalanırsak bu rüyanın kabusa döneceğini düşünüyorum. Yinede bu korku ile yaşamya alışmam lazım çünkü Gülsüm’den vazgeçebileceğimi, onsuz olabileceğimi pek zannetmiyorum.